WSPÓŁPRACA

Każda współpraca jaka może powstać między nami to kwestia indywidualna. Zastanawiam się nad nią, proponując rozwiązania ze swojej strony, ale oczywiście jestem otwarta na inne propozycje. Jeśli blogujesz tak samo jak ja, na pewno chcesz, aby przyszło do Ciebie więcej czytelników - ja chcę tego samego. Napisz do mnie, możemy wspólnie zrobić wiele akcji, aby mieć szersze grono odbiorców. Jeśli reprezentujesz jakiś produkt czy markę napisz do mnie o celach, a wspólnie pomyślimy jak możemy je osiągnąć.


Jestem chętna na ciekawe propozycje współpracy m.in.:
  • Recenzje i rekomendacje produktów, książek, artykułów i czasopism o tematyce dietetycznej i żywieniowej,
  • Publikowanie na moim blogu reklam, odnośników i artykułów innych autorów o tematyce związanej z dietetyką i  kulinariami,
  • Testowanie produktów i sprzętów  związanych z dietetyką i kulinariami,
  • Udział w eventach o tematyce żywieniowej i dietetycznej, 
  • Udział w prelekcjach jako słuchacz bądź osoba prowadząca,
  • Organizacja konkursów. 

Na co dzień zajmuję się poradnictwem żywieniowym i dietetycznym, więc mam głowę pełną pomysłów dietetycznych. Najbardziej zależy mi na tym, aby blog rozwijał się i sprostał oczekiwaniom szerszej rzeszy osób. Zależy mi na tym, aby pokazać jak żyć dietetycznie, czyli zdrowiej i szczęśliwiej. Chcę to robić nie tylko przez pokazywanie tego, jak łatwo jest zdrowo się odżywiać, ale również przez dzielenie się moją wiedzą merytoryczną, która mam nadzieję zwiększy świadomość ludzi. Jeśli podoba Ci się to co robię i masz chęć ze mną współpracować to zapraszam do kontaktu. 

NutriStrefa jest również na FACEBOOKU i INSTAGRAMIE.


Zainteresowanych proszę o wysłanie wiadomości na adres:
nutristrefa@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Printfriendly