O MNIE

 Witaj w moim świecie!
Nazywam się Karolina Leśnik, mieszkam w Warszawie i jestem autorką tego bloga. Stworzyłam to miejsce, aby móc dzielić się z Tobą moją wiedzą, a także propagować zdrowy styl życia i odżywiania. Ten blog to moja osobista strefa, w której poruszam takie tematy, które mnie samą interesują - mam nadzieję, że zainteresują również Ciebie. 
Jeżeli jesteś na diecie, nie wiesz jak się odżywiać, brak Ci motywacji bądź po prostu także jesteś pasjonatem zdrowego stylu życia, to dobrze trafiłeś. Mam nadzieję, że zaprzyjaźnimy się i zainspiruję Cię do zmiany nawyków na lepsze.

 „Powiedz mi, co jesz, a powiem ci, kim jesteś” 
                                      (A. Brillat – Savarin)

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Uzyskałam tytuł magister inżynier żywienia człowieka i dietetyki. Jako studentka zdobywałam doświadczenie zawodowe w Poradni Dietetycznej Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji, w przychodniach i placówkach społeczno-opiekuńczych. Zdobyte doświadczenie pozwoliło mi rozwijać moje zainteresowania związane z dietetyką kliniczną.
Uczestniczyłam w wielu kursach, potwierdzonych stosownymi certyfikatami (niektóre przedstawione poniżej) m.in: praktyczne aspekty diagnostyczne w poradnictwie żywieniowym i dietetycznym oraz praktyczne aspekty diagnostyki chorób dietozależnych. Ukończyłam również kurs z zakresu Dietetyki Klinicznej i Diet Coachingu, a także szereg szkoleń z zakresu motywowania i budowania trwałych relacji z Klientem. Jestem członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, aktywnie uczestniczę w konferencjach naukowych poświęconych tematyce odżywiania.Wiedza, którą do tej pory zdobyłam okazuje się nieoceniona w codziennych kontaktach z Klientami oraz pozwala mi w jak najlepszy sposób przygotowywać jadłospisy. Jestem autorką wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych umieszczanych w prasie i Internecie. Specjalizuję się w leczeniu żywieniowym nadwagi i otyłości, schorzeń dietozależnych, żywieniem w sporcie, dietach wegetariańskich, prawidłowym żywieniem dzieci, kobiet w ciąży i karmiących.
Tak więc z wykształcenia jestem dietetykiem, a także blogerką z pasją do pisania. Głęboko wierzę w słowa Pauling'a, że:

„Właściwe odżywianie będzie medycyną jutra” 
        ( L. L. Pauling – laureat nagrody Nobla)

NutriStrefa to blog o mnie, a także o zdrowym stylu życia. Na blogu poruszam tematy związane z dietetyką, odżywianiem, aktywnością fizyczną, profilaktyką i zakupami. Dodatkowo zamieszczam moje autorskie przepisy kulinarne.
Jeśli chcesz się ze mną skontaktować to napisz na adres:
                     nutristrefa@gmail.com 

 

2 komentarze:

  1. Quality posts is the secret to interest the viewers to visit the web site, that's what this website is providing. hotmail sign in email

    OdpowiedzUsuń
  2. www.dietetyka-blizej-ciebie.pl gwarantuje skrupulatną analizę składu ciała. Warto skorzystać!

    OdpowiedzUsuń

Printfriendly